Με την βούλα ο συνδυασμός “Δικαίωμα στην πόλη”

Με την βούλα ο συνδυασμός “Δικαίωμα στην πόλη”
 30-5-europlan-154x53 24-10-zaxarias-anim-114x53 7-11-lift-anim-139x50 11-11-karnagio-73x40 animx130-bueno 30-10-darts-brok-anim

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λασιθίου συνεδρίασε δημόσια στη Νεάπολη την 3 Μαΐου 2014 για να προβεί στην ανακήρυξη των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων και Συμβούλων και εκπροσώπων των Τοπιών Κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ των εκλογών για την ανάδειξη Δημοτικών Αρχών της 18ης Μάιου 2014.

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω Συνδυασμούς των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, των συμβούλων των δημοτικών και κοινοτικών κοινοτήτων και των εκπροσώπων των τοπικών κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ για τις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαΐου 2014:

«ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ»
Υποψήφιος Δήμαρχος Ζερβός Αντώνιος του Εμμανουήλ



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)Αλεξάκης Χαρίλαος (Χάρης) του Γεωργίου
2)Βάρδας Γεώργιος του Δημητρίου
3)Βαρκαράκη-Κωστάκη Αφροδίτη του Ιωάννου
4)Δασκαλάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
5)Καλογεράκης Γεώργιος του Νικολάου
6)Καρνιαδάκη Δέσποινα (Δέσπω) του Ιωάννου
7)Κεντριανού Ελευθερία του Μιχαήλ
8)Καφφετζάκη-Τσώτσου Καλλιόπη του Εμμανουήλ
9)Κοκκίνης Ιωάννης του Δημητρίου («Μέλισσα»)
10)Κοκκίνης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
11)Κοκολάκη-Μενεγή Μιχαέλα του Σταματίου
12)Κοκολάκης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
13)Λεμονής Μιχαήλ του Βασιλείου
14)Μανιαδάκη Ελένη του Συμεών
15)Μαρής Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
16)Μασσάρος Σπυρίδων του Εμμανουήλ
17)Μουδατσάκης Νικόλαος του Δημητρίου
18)Μπαρμπούνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
19)Παπαντωνάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
20)Πεδιαδίτης Ελευθέριος του Εμμανουήλ
21)Ραφαϊλάκης Ελευθέριος του Σοφοκλέους
22)Σφυράκης Δημήτριος (Τζίμης) του Νικολάου
23)Τζανάκη – Σημαιάκη Γεωργία του Στερεού
24)Τζερεμέ –Γαρεφαλάκη Ελένη του Παντελή
25)Τσαγκαράκη Φωτεινή του Δημητρίου
26)Φαρσάρης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
27)Χαριτάκης Νικόλαος του Θωμά
28)Ψιμάρνης Νικόλαος του Γεωργίου
29)Ψυλλάκης Γεώργιος του Ιωάννου

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης

1)Βελημβασάκη-Κοκολάκη Θεονύμφη (Έφη) του Γεωργίου
2)Πεδιαδίτης Γρηγόριος του Εμμανουήλ
3)Περουλιού-Σεργάκη Ίρις του Ιωάννου
4)Σηφάκης Εμμανουήλ του Κυριάκου
5)Τσιχλής Ιωάννης του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

1)Καραβελάκης Εμμανουήλ του Αντωνίου
2)Κοκολάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ
3)Κουτέπας Νικόλαος του Μιχαήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Αυγουστινάτος Γεώργιος του Νικολάου
2)Γωνιωτάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
3)Δετοράκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
4)Καλύβας Εμμανουήλ του Γεωργίου
5)Καροφυλάκη Χρυσούλα (Χρύσα) του Εμμανουήλ
6)Κουκουράκη Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ
7)Κουτάντος Ελευθέριος του Εμμανουήλ
8)Μαμαλάκης Εμμανουήλ του Ευαγγέλου
9)Μαυροφόρος Γεώργιος του Μιχαήλ
10)Μουλιανιτάκης Διονύσιος του Νικολάου
11)Χατζηδάκη Αικατερίνη του Χρήστου

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Γκανέτσου-Παπαδάκη Μαρία του Γεωργίου
2)Δεληγιάννης Δημήτριος του Στεφάνου
3)Δρακωνάκης Ιωάννης του Ηλία
4)Λουκάκη Μαρία του Μιχαήλ
5)Μαυρικάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
6)Υγειονομάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Γιαλύτης Χαρίλαος του Αρίσταρχου
2)Ζαχαριάδης Νικόλαος του Εμμανουήλ
3)Κατσούλης Ιωάννης του Μιχαήλ
4)Κουτουλάκης Κίμων του Ιωάννου
5)Τραντά Αναστασία του Κωνσταντίνου
6)Φαζός Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Νεάπολης

1)Γαλανάκης Δημήτριος του Νικολάου
2)Γουλιδάκη Άννα του Ιωάννου
3)Μελεσανάκης Γρηγόριος του Ανδρέα
4)Μηναδάκης Δημήτριος του Νικολάου (Μίνωας)
5)Συλλιγάρδος Νικόλαος του Ιωάννου
6)Σταματάκη Νικολέτα του Εμμανουήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)Πατεράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)Λιουδάκη Δόξα του Γεωργίου
2)Χαβάκη Άννα του Εμμανουήλ
           

Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)Μπεμπελάκης Χαράλαμπος του Στεφάνου

Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)Μαυρικάκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
2)Τζανάκη-Σηφάκη Μαρία του Ανδρέα

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)Μαρνέλος Εμμανουήλ του Παύλου
2)Φιορέτζη Δοξανιά (Δόξα) του Ευσταθίου

Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)Μπρόκος Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Ζενίων

1)Μαράκης Γεώργιος του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Καβουσανού Ασπασία του Γεωργίου
2)Λαυρεντάκης Ιωάννης του Γεωργίου
3)Μανδουράρης Μιχαήλ του Ιωάννου
4)Χρυσός Αντώνιος του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου Φουρνής

1)Κουμπανάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

1)Βάρδας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
2)Κοκολάκη- Σγουρού Νεκταρία του Κωνσταντίνου
3)Λιούμπας Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
4)Σινάκη Μαρία του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)Μαμάκης Κωνσταντίνος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

1)Παναγούλης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
           

Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)Ραπανάκης Νικόλαος του Γεωργίου
           

Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)Δρακωνάκη Μαρία του Δημητρίου
2)Τσαγκαράκης Αντώνιος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού

1)Χαρουλάκη – Παπαθεοχαράκη Άννα του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)Παπατζανάκης Γεώργιος του Στυλιανού
2)Ρουσσάκη Αργυρώ του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)Παυλάκης Χριστόφορος του Ιωάννου

Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)Παντερμαράκης Ιωάννης του Νικολάου

anim-v-mathisi_250  30-3-kotsov-200 11-6-foroepilisis-104x50 4-11-geseex50
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

29-8-fpa-400-ban