Οι έδρες στα 2 σενάρια για το Περιφερειακό Συμβούλιο.

Οι έδρες στα 2 σενάρια για το Περιφερειακό Συμβούλιο.
 30-5-europlan-154x53 24-10-zaxarias-anim-114x53 7-11-lift-anim-139x50 11-11-karnagio-73x40 animx130-bueno 30-10-darts-brok-anim 2-12-glamour-anim-124x53 7-12-markaki-anim-64x33

Παρουσιάζουμε τα δυο πιθανά σενάρια για τις θέσεις που θα καταλάβουν οι συνδυασμοί στην Περιφέρεια Κρήτης μετά και τις επαναληπτικές εκλογές που θα διεξαχθούν την Κυριακή.

Περιφερειακό Συμβούλιο εάν κερδίσει ο Αρναουτάκης
Μια Κρήτη, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ – ΑΝΘΡΩΠΟΣ (1)
1)      Ανηψητάκης Αντώνης (Ηράκλειο)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ (1)
1)      Σπυρόπουλος Γιώργος (Ηράκλειο)
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ (1)
1)      Ορφανός Στέλιος (Ηράκλειο)
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (5)
1)      Θραψανιώτης Εμμανουήλ (Λασίθι)
2)      Κριτσωτάκης Μιχάλης (Ηράκλειο)
3)      Φιλιππής Απόλωνας (Ηράκλειο)
4)      Σταθάκης Γιάννης (Ρέθυμνο)
5)      Αγοραστάκης Γιώργος (Χανιά)
ΚΡΗΤΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ (12)
1)      Ζερβάκης Γιώργος (Λασίθι)
2)      Δελημπαλταδάκης Γιώργος (Λασίθι)
3)      Τσόκας Σεραφείμ (Ηράκλειο)
4)      Κεφαλογιάννης Ζαχαρίας (Ηράκλειο)
5)      Μανιαδάκης Αναστάσιος (Ηράκλειο)
6)      Ματαλλιωτάκης Γεώργιος (Ηράκλειο)
7)      Δεικτάκης Ιωάννης (Ηράκλειο)
8)      Τουπάκης Φανούριος (Ηράκλειο)
9)      Δανδουλάκης Κώστας (Ρέθυμνο)
10)   Κλάδου Κυριακή (Ρέθυμνο)
11)   Σταματάκης Εμμανουήλ (Χανιά)
12)   Μαρκογιαννάκης Αλέξανδρος (Χανιά)
ΚΡΗΤΗ ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ (31)
1)      Κλώντζας Εμμανουήλ (Λασίθι)
2)      Γουλιδάκης Ιωάννης (Λασίθι)
3)      Δασκαλάκης Νίκος (Λασίθι)
4)      Βρέντζου – Σκορδαλάκη Θεανώ (Ηράκλειο)
5)      Σηφάκης Αντώνης (Ηράκλειο)
6)      Κουτεντάκη Έφη (Ηράκλειο)
7)      Βάμβακας Λάμπρος (Ηράκλειο)
8)      Συριγωνάκης Νικόλαος (Ηράκλειο)
9)      Βαμιεδάκης Μιχάλης (Ηράκλειο)
10)   Πιτσούλης Γεώργιος (Ηράκλειο)
11)   Μανασάκη – Ταβερναράκη Βιργινία (Ηράκλειο)
12)   Λεονταράκης Ιωάννης (Ηράκλειο)
13)   Τζεδάκης Σταύρος (Ηράκλειο)
14)   Αλεξάκης Γιώργος (Ηράκλειο)
15)   Ξυλούρης Νίκος (Ηράκλειο)
16)   Φασουλάκης Κωνσταντίνος (Ηράκλειο)
17)   Καμπουράκης Λάμπρος (Ηράκλειο)
18)   Χνάρης Εμμανουήλ (Ρέθυμνο)
19)   Κακογιαννάκης Νικόλαος (Ρέθυμνο)
20)   Βαονάκης Δημήτρης (Ρέθυμνο)
21)   Παρασύρης Ιωάννης (Ρέθυμνο)
22)   Κουρουπάκης Αναστάσιος (Χανιά)
23)   Καλογερής Νικόλαος (Χανιά)
24)   Σημανδηράκης Παναγιώτης (Χανιά)
25)   Κώστογλου Κυριάκος (Χανιά)
26)   Γιαννούλης Νικόλαος (Χανιά)
27)   Λεβάκη Όλγα(Χανιά)
28)   Πρωτοπαπαδάκη – Μπελιβάνη Ζαχαρένια (Χανιά)
29)   Τζανάκη – Μελισσάρη Μαρία (Χανιά)
30)   Μιχελογιάννης Δημήτρης (Χανιά)
31)   Βεστάκης Νικόλαος (Χανιά)


Περιφερειακό Συμβούλιο εάν κερδίσει ο Τσόκας
Μια Κρήτη, ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ – ΑΝΘΡΩΠΟΣ (1)
1)      Ανηψητάκης Αντώνης (Ηράκλειο)
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ (1)
1)      Σπυρόπουλος Γιώργος (Ηράκλειο)
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΡΗΤΗΣ (1)
1)      Ορφανός Στέλιος (Ηράκλειο)
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (5)
1)      Θραψανιώτης Εμμανουήλ (Λασίθι)
2)      Κριτσωτάκης Μιχάλης (Ηράκλειο)
3)      Φιλιππής Απόλωνας (Ηράκλειο)
4)      Σταθάκης Γιάννης (Ρέθυμνο)
5)      Αγοραστάκης Γιώργος (Χανιά)
ΚΡΗΤΗ ΠΡΩΤΗ ΔΥΝΑΜΗ (12)
1)      Πετράκη Πελαγία (Λασίθι)
2)      Αρναουτάκης Σταύρος (Ηράκλειο)
3)      Κουκιαδάκης Ευρυπίδης (Ηράκλειο)
4)      Βρέντζου – Σκορδαλάκη Θεανώ (Ηράκλειο)
5)      Σηφάκης Αντώνης (Ηράκλειο)
6)      Κουτεντάκη Έφη (Ηράκλειο)
7)      Βάμβακας Λάμπρος (Ηράκλειο)
8)      Λιονή Μαρία (Ρέθυμνο)
9)      Χνάρης Εμμανουήλ (Ρέθυμνο)
10)   Βουλγαράκης Απόστολος (Χανιά)
11)   Κουρουπάκης Αναστάσιος (Χανιά)
12)   Καλογερής Νικόλαος (Χανιά)
ΚΡΗΤΗ ΜΠΟΡΟΥΜΕ (31)
1)      Δελημπαλταδάκης Γιώργος (Λασίθι)
2)      Πλακάκη Αναστασία (Λασίθι)
3)      Ζουραράκη Ειρήνη (Λασίθι)
4)      Βολυράκης Εμμανουήλ (Λασίθι)
5)      Μανιαδάκης Αναστάσιος (Ηράκλειο)
6)      Ματαλλιωτάκης Γεώργιος (Ηράκλειο)
7)      Δεικτάκης Ιωάννης (Ηράκλειο)
8)      Τουπάκης Φανούριος (Ηράκλειο)
9)      Ζαμπετάκης Φανούριος (Ηράκλειο)
10)   Τσαπάκη Ευαγγελία (Ηράκλειο)
11)   Κανακαράκη Μαρίνα (Ηράκλειο)
12)   Αρβανιτάκης Δημήτρης (Ηράκλειο)
13)   Κλάδου Μαρία (Ηράκλειο)
14)   Βιδάκη Γαρυφαλιά (Ηράκλειο)
15)   Αραβιάκης Κωνσταντίνος (Ηράκλειο)
16)   Λουτράκης Βασίλης (Ηράκλειο)
17)   Κλάδου Κυριακή (Ρέθυμνο)
18)   Βαρδιάμπασης Δημήτρης (Ρέθυμνο)
19)   Τζαγκαράκης Λυκούργος (Ρέθυμνο)
20)   Χαιρέτης Στέφανος (Ρέθυμνο)
21)   Βιττωράκης Εμμανουήλ (Χανιά)
22)   Δρακάκης Ιωάννης (Χανιά)
23)   Καλογρίδης Εμμανουήλ (Χανιά)
24)   Κλεινάκη Γεωργία (Χανιά)
25)   Κονταξάκης Γεώργιος (Χανιά)
26)   Κωνσταντουλάκης Σταμάτιος (Χανιά)
27)   Λαγουδάκης Μιχαήλ (Χανιά)
28)   Μανουσέλης Νικόλαος (Χανιά)
29)   Μαρινάκης Εμμανουήλ (Χανιά)
30)   Μαρκογιαννάκης Αλέξανδρος (Χανιά)
31)   Μιχαλάκης Ιωάννης (Χανιά)
Σε περίπτωση που δεν έχουμε ερμηνεύσει σωστά την εγκύκλιο θα κάνουμε την απαραίτητη διόρθωση.
πηγη Εμ. Ρουκ. και   www.anatolh.com 
anim-v-mathisi_250  30-3-kotsov-200 11-6-foroepilisis-104x50 4-seasons-christmas-360
 
29-8-fpa-400-ban