Οι σταυροί όλων των συνδυασμών παντού στον Δήμο Αγίου Νικολάου

Οι σταυροί όλων των συνδυασμών παντού στον Δήμο Αγίου Νικολάου
 30-5-europlan-154x53 24-10-zaxarias-anim-114x53 7-11-lift-anim-139x50 11-11-karnagio-73x40 animx130-bueno 30-10-darts-brok-anim

Όλοι οι σταυροί σε όλες τις Δημοτικές και τοπικές κοινότητες του Αγίου Νικολάου

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη» 

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Δικαίωμα στην Πόλη»

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ



Δ.Κ. Αγίου Νικολάου
Αυγουστινάτος Γεώργιος 120
Γωνιωτάκης Κωνσταντίνος 380
Δετοράκη Αικατερίνη 127
Καλύβας Εμμανουήλ 140
Καροφυλάκη Χρυσούλα 167
Κουκουράκη Αλεξάνδρα 198
Κουτάντος Ελευθέριος 226
Μαμαλάκης Εμμανουήλ 307
Μαυροφόρος Γεώργιος 403
Μουλιανιτάκης Διονύσιος 246
Χατζηδάκη Αικατερίνη 174


Δ.Κ. Ελούντας
Γκανέτσου-Παπαδάκη Μαρία 79
Δεληγιάννης Δημήτριος 55
Δρακωνάκης Ιωάννης 295
Λουκάκη Μαρία 116
Μαυρικάκης Κωνσταντίνος 232
Υγειονομάκης Ιωάννης 264


Δ.Κ. Κριτσάς
Γιαλύτης Χαρίλαος 129
Ζαχαριάδης Νικόλαος 326
Κατσούλης Ιωάννης 53
Κουτουλάκης Κίμων 174
Τραντά Αναστασία 118
Φαζός Κωνσταντίνος 131


Δ.Κ. Νεάπολης
Γαλανάκης Δημήτριος 191
Γουλιδάκη Άννα 140
Μελεσανάκης Γρηγόριος 87
Μηναδάκης Δημήτριος 106
Συλλιγάρδος Νικόλαος 281


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Τ.Κ. Αγίου Αντωνίου
Πατεράκης Εμμανουήλ 23


Τ.Κ. Βουλισμένης
Λιουδάκη Δόξα 59
Χαβάκη Άννα 37


Τ.Κ. Βρουχά
Μπεμπελάκης Χαράλαμπος 51


Τ.Κ. Βρυσσών
Μαυρικάκης Ιωάννης 87
Τζανάκη-Σηφάκη Μαρία 15


Τ.Κ. Έξω Λακωνίων
Μαρνέλλος Εμμανουήλ 74
Φιορέτζη Δοξανιά 17


Τ.Κ. Έξω Ποτάμων
Μπρόκος Γεώργιος 50


Τ.Κ. Ζενίων
Μαράκης Γεώργιος 10

Τ.Κ. Καλού Χωριού
Καβουσανού Ασπασία 50
Λαυρεντάκης Ιωάννης 35
Μανδουράρης Μιχαήλ 174
Χρυσός Αντώνιος 17


Τ.Κ. Καστελλίου Φουρνής
Κουμπανάκης Γεώργιος 25


Τ.Κ. Κρούστα
Βάρδας Κωνσταντίνος 24
Κοκολάκη- Σγουρού Νεκταρία 31
Λιούμπας Μιχαήλ 48
Σινάκη Μαρία 15


Τ.Κ. Λατσίδας
Μαμάκης Κωνσταντίνος 37


Τ.Κ. Λιμνών
Παναγούλης Κωνσταντίνος 107


Τ.Κ. Λούμα
Ραπανάκης Νικόλαος 31


Τ.Κ. Μέσα Λακωνίων
Δρακωνάκη Μαρία 108
Τσαγκαράκης Αντώνιος 14


Τ.Κ. Νικηθιανού
Χαρουλάκη – Παπαθεοχαράκη Άννα 10


Τ.Κ. Σκινιά
Παπατζανάκης Γεώργιος 58
Ρουσσάκη Αργυρώ 16


Τ.Κ. Φουρνής
Παυλάκης Χριστόφορος 21


Τ.Κ. Χουμεριάκου
Παντερμαράκης Ιωάννης 15

 

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Σύγχρονος δήμος» 

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Σύγχρονος δήμος»

 

«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Δ.Κ. Αγίου Νικολάου
Κερούλη Ελένη 152
Κουτουλάκη Χαρίκλεια 170
Μακριδάκης Ιωσήφ 185
Μπροκαλάκης Ιωάννης 390
Νερατζούλης Γεώργιος 281
Πετράκης Αντώνιος 255
Σφακιανάκης Εμμανουήλ 203
Ταμιωλάκης Αντώνιος 132
Χλωμός Γεώργιος 102


Δ.Κ. Ελούντας
Ζαφειράκη Μαρία 33
Λουκάκης Αντώνιος 23
Μαυρικάκης Ευάγγελος 109
Πουλή Καλλιόπη 48
Πρατσινάκης Εμμανουήλ 25
Φιλιππάκης Γεώργιος 36


Δ.Κ. Κριτσάς
Αφορδακός Γεώργιος 212
Επιτροπάκη Μαρία 120
Θραψανιώτης Εμμανουήλ 265
Κοκκίνης Δημήτριος 181
Μήλας Γεώργιος 102
Φιορέτζη- Μασσάρου Άννα 90


Δ.Κ. Νεαπόλεως
Κουνάλη Αικατερίνη 118
Κοφινάκης Ελευθέριος 50
Μανουσάκη – Σχοινιωτάκη Βασιλεία 212
Ταμπακάκη Ελένη 230


Δ.Κ. Βραχασίου
Αστρουλάκη Αικατερίνη 118
Βαμβασάκης Εμμανουήλ 96
Βλαχάκης Κωνσταντίνος 11
Λαυρεντάκη Ευαγγελία 109
Σουλαδάκη Νικολέτα 68
Φθενάκης Γεώργιος 197


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Τ.Κ. Αγίου Αντωνίου
Ταμπακάκης Στέφανος 27


Τ.Κ. Βουλισμένης
Αντωνάκη- Γραφανάκη Μαρία 105

Μαρκάκης Ιωάννης 1

Τ.Κ. Βρουχά
Γρηγοράκης Γεώργιος 14
Κουναλάκης Χρήστος 44


Τ.Κ. Βρυσσών
Βιδάλης Νικόλαος 17
Λεμπιδάκης Εμμανουήλ 90


Τ.Κ. Έξω Λακωνίων
Βιδάκης Μιχαήλ 42
Καφφετζάκης Νεκτάριος 25
Σκουλούδη Χαρίκλεια 20


Τ.Κ. Έξω Ποτάμων
Κοκολάκης Κωνσταντίνος 50


Τ.Κ. Ζενίων
Φιορέντζης Νεκτάριος 43
Χαλκιαδάκης Ευάγγελος 44


Τ.Κ. Καλού Χωριού
Αλέξης Εμμανουήλ 56
Κουρίνος Μιχαήλ 121
Μανιαδάκης Νικόλαος 52
Σκουλούδη Εμμανουέλα – Δέσποινα 55


Τ.Κ. Καρυδίου
Βιδάλη Μαρία 19


Τ.Κ. Καστελλίου
Φούσκης Κωνσταντίνος 41


Τ.Κ. Κρούστα
Βάρδας Ιωάννης 175
Γεροντής Εμμανουήλ 37
Κουρίνου Ειρήνη 42
Μουδάτσος Γεώργιος 29


Τ.Κ. Λατσίδας
Συλλιγάρδου Μαρία 139


Τ.Κ. Λιμνών
Γιαλούρης Μιχαήλ 7
Κουνάλης Δημήτριος 18
Λεμπιδάκη Ζαχαρένια 117


Τ.Κ. Λούμα
Μυλωνάκης Στέφανος 24


Τ.Κ. Μέσα Λακωνίων
Τσαγκαράκης Κωνσταντίνος 68


Τ.Κ. Νικηθιανού
Φαρσάρης Δημήτριος 8


Τ.Κ. Πρίνας
Καροφυλλάκης Νικόλαος 36
Οικονομίδης Νικόλαος 54


Τ.Κ. Σκινιά
Κουνάλης Εμμανουήλ 33


Τ.Κ. Φουρνής
Τσαγκαράκης Εμμανουήλ 73


Τ.Κ. Χουμεριάκου
Ανδρουλάκης Κωνσταντίνος 20
Φρίγκα – Δατσέρη Αλεξάνδρα 15

 

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Δημοτική Συνεργασία» 

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Δημοτική Συνεργασία»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Δ.Κ. Αγίου Νικολάου
Γαλανάκης Κωνσταντίνος 90
Ευαγγέλου Απόστολος 57
Κουφωλιάς Παναγιώτης 26
Λαμπάκη Μαρία 33
Λασιθιωτάκη Γεωργία 48
Μαρκαντωνάκης Ιωάννης 124
Μαστοράκη Κυριακή 68
Μενεγή Μιχαέλα 62
Μουρτζάκη Ιωάννα 62
Ντούνη Κασσιανή 54
Τζέγκας Γεώργιος 2


Δ.Κ. Ελούντας
Δρακωνάκη Χρυσούλα 82
Κρεμμύδα Θεοδώρα 11
Μαρκάκης Μιχαήλ 77
Μπαρμπούνης Γεώργιος 197


Δ.Κ. Κριτσάς
Κοκκίνη Μαρία 47
Λάκο Νικόλας 4
Μασσάρος Νικόλαος 77


Δ.Κ. Νεαπόλεως
Βασιλόπουλος Κωνσταντίνος 82
Σαξώνης Γεώργιος 102
Σπανάκης Εμμανουήλ 219


Δ.Κ. Βραχασίου
Ανδρουλάκη Αλίκη-Αγάπη 38
Αστρουλάκη Μαρία 90
Μαμαλούκος Χρήστος 209
Σουλαδάκης Εμμανουήλ 97
Στεφανάκης Γεώργιος 42
Τσιχλής Κωνσταντίνος 38


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Τ.Κ. Αγίου Αντωνίου
Ζερβός Αθανάσιος 4


Τ.Κ. Βουλισμένης
Γρηγοράκη Γεωργία 2
Καλλιατάκη Αικατερίνη 5


Τ.Κ. Βρουχά
Μπεμπελάκης Εμμανουήλ 19


Τ.Κ. Καλού Χωριού
Γεροντής Μιχαήλ 25
Ραπανάκη Μαρία 24
Σμυρνάκης Ιωάννης 37


Τ.Κ. Καρυδίου
Γρηγοράκης Ευάγγελος 46


Τ.Κ. Καστελλίου
Οικονομάκης Νικόλαος 55


Τ.Κ. Κρούστα
Λασθιωτάκης Εμμανουήλ 18


Τ.Κ. Λιμνών
Κοκολάκης Ευάγγελος 28


Τ.Κ. Μέσα Λακωνίων
Καμπανού Ειρήνη 12


Τ.Κ. Νικηθιανού
Καρυδιανάκης Αναστάσιος 42


Τ.Κ. Φουρνής
Μπουραντάς Εμμανουήλ 71


Τ.Κ. Χουμεριάκου
Ατσαλάκης Εμμανουήλ 65

 

Οι σταυροί προτιμήσεως των τοπικών συμβούλων Δήμου Αγίου Νικολάου του συνδυασμού «Λαϊκη Συσπείρωση»

 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Δ.Κ. Αγίου Νικολάου
Αβδή Μιχαέλα 86
Βιονάζ Γεώργιος- Φλορίντο 17
Κλώντζας Εμμανουήλ 55
Μουμτζής Γεώργιος 51
Μπανάκος Γεώργιος 38
Μπρόκος Ιωάννης 37
Τσαλίκου Ιφιγένεια 46


Δ.Κ. Βραχασίου
Κυριακάκη Αριστέα 17
Φαρσαράκης Ιωάννης 9
Χουρδάκης Γεώργιος 7


Δ.Κ. Ελούντας
Κοκολάκης Μιχαήλ 2
Σαραντοπούλου – Μαθιουδάκη Ευδοξία 7
Φιλιππάκης Γεώργιος 30


Δ.Κ. Κριτσάς
Βιδάκη Μαρία 27
Σγουρός Γεώργιος 40
Τζανόπουλος Μιχαήλ 79


Δ.Κ. Νεαπόλεως
Μεθυμάκης Μιχαήλ 35
Παπατζανάκης Γεώργιος 32
Χουρδάκη Αικατερίνη 15


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


Τ.Κ. Έξω Λακωνίων
Μπανάκου Αικατερίνη –


Τ.Κ. Καλού Χωριού
Καφφετζάκης Μιχαήλ 29


Τ.Κ. Κρούστα
Γεροντής Δημήτριος 8


Τ.Κ. Λιμνών
Αβδή Ειρήνη 5

πηγη www.anatolh.com

anim-v-mathisi_250  30-3-kotsov-200 11-6-foroepilisis-104x50 4-11-geseex50
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

29-8-fpa-400-ban