Ο συνδυασμός Κουνενάκη

Ο συνδυασμός Κουνενάκη
 30-5-europlan-154x53 24-10-zaxarias-anim-114x53 7-11-lift-anim-139x50 11-11-karnagio-73x40 animx130-bueno 30-10-darts-brok-anim

Την Κυριακή 27 Απριλίου 2014, στις 10 περίπου το βράδυ κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Σύγχρονος Δήμος» στο Πρωτοδικείο Λασιθίου στη Νεάπολη.
Το φάκελο των υποψηφίων κατέθεσε ο Δήμαρχος Αγίου Νικολάου και επικεφαλής της δημοτικής παράταξης, Δημήτρης Κουνενάκης, συνοδευόμενος από αντιπροσωπεία υποψήφιων δημοτικών συμβούλων.

Στο ψηφοδέλτιο συμμετέχουν 37 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι και 67 υποψήφιοι σύμβουλοι Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων.


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»

Κουνενάκης Δημήτριος του Ιωάννη
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγίου Νικολάου
1. Ανδριώτης Ιωάννης-Καρδιολόγος
2. Αρακαδάκης Γεώργιος-Οικονομολόγος, Εκπαιδευτικός
3. Ατσαλάκης Στερεός-Πυροσβέστης, Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Νικολάου
4. Αφορδακός Νικόλαος-Δημοτικός Σύμβουλος, Αντιδήμαρχος
5. Βιδάλης Ευστάθιος- Πολιτικός Μηχανικός Δομικών Έργων, Πρόεδρος της Δ.Α.Ε.Α.Ν.
6. Γαλανάκης Γεώργιος- Φυσικός, Πρώην Διοικητής ΘΧΠΛ
7. Γενειατάκης Γεώργιος- Υπάλληλος ΙΚΑ
8. Γουλιαρμής Παύλος- Φιλόλογος
9. Καφετζάκη-Αλέξη Μαρία- Επιχειρηματίας, Δημοτική Σύμβουλος
10. Κερούλης Μιχαήλ- Πολιτικός Μηχανικός, Πρόεδρος της Δ.Ε.Υ.Α.Α.Ν.
11. Κοϊνάς Γεώργιος- Συνταξιούχος Ελεύθερος Επαγγελματίας
12. Κουτάντος Μιχαήλ- Γεωπόνος
13. Κούτρας Πασχάλης- Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
14. Κωνσταντόπουλος Αλέξανδρος- Πολιτικός Μηχανικός
15. Μαλλιαρόζη Γεροντή Καλλιόπη- Σχεδιάστρια
16. Μαμάκη Ιωάννα- Φιλόλογος
17. Μπετούρα Μαρία, καρδιολόγος, Δημοτική Σύμβουλος
18. Μπουτσάκης Μιχαήλ-ξενοδοχοϋπάλληλος, Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Βρουχά
19. Μπρόκου Μαρία- Φοιτήτρια Δομικών Έργων
20. Ντενέκος Λαέρτης- Ελεύθερος Επαγγελματίας
21. Ξένος Γεώργιος-Καθηγητής Φυσικής Αγωγής, Δημοτικός Σύμβουλος
22. Πάγκαλος Νικόλαος – Ζαχαροπλάστης, Μέλος της Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Νικολάου
23. Πελεκανάκης Γεώργιος, Διευθυντής Ξενοδοχείου, Πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Διευθυντών Ξενοδοχείων
24. Σγουρός Μιχαήλ- Επιχειρηματίας, Αντιδήμαρχος
25. Σταυρακάκης Κων/νος- Επιχειρηματίας, Δημοτικός Σύμβουλος
26. Ταβλάς Γεώργιος- Οικονομολόγος, Ξενοδόχος
27. Τέγου-Βουκυκλάρη Σουζάνα- Δασολόγος
28. Χριστουλάκης Κωνσταντίνος-Λογιστής, Φοροτεχνικός, Δημοτικός Σύμβουλος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βραχασίου
1. Λασιθιωτάκης Γεώργιος- Ελεύθερος Επαγγελματίας
2. Μανδελένης Ιωάννης- Δικηγόρος
3. Ροβίθης Χρήστος- Επιχειρηματίας, Ιδιοκτήτης Τουριστικού Πρακτορείου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νεάπολη
1. Καστελλιανάκης Κωνσταντίνος- Σωφρονιστικός Υπάλληλος
2. Καφφετζάκης Γεώργιος- Πολιτικός Μηχανικός, Μέλος του ΤΕΕ
3. Κοφινάκης Νικόλαος- Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ
4. Κωστάκη Φούσκη Μαρία – Φιλόλογος, Αντιπρόεδρος Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν.
5. Μενεγάκη Ειρήνη- Εκπαιδευτικός, Χημικός
6. Πολυχρονάκη Γεωργία- Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων
Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου
1 Κερούλη Ελένη, Λογίστρια
2 Κουτουλάκη Χαρίκλεια, φοιτήτρια βιολογίας
3 Μακριδάκης Ιωσήφ, Πολιτικός Μηχανικός
4 Μπροκαλάκης Ιωάννης, Ιδιωτικός Υπάλληλος
5 Νερατζούλης Γεώργιος, Επιχειρηματίας
6 Πετράκης Αντώνιος, Πυροσβέστης
7 Σφακιανάκης Εμμανουήλ, Στέλεχος Τουριστικών Επιχειρήσεων
8 Ταμιωλάκης Αντώνιος, Επιχειρηματίας
9 Χλωμός Γεώργιος, Επιχειρηματίας

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας
1. Ζαφειράκη Μαρία- Επιχειρηματίας
2. Λουκάκης Αντώνιος- Οικονομολόγος
3. Μαυρικάκης Ευάγγελος- Αρχιτέκτονας Μηχανικός ΕΜΠ, Πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Ελούντας
4. Πουλή Καλλιόπη-Επιχειρηματίας
5. Πρατσινάκης Εμμανουήλ, Μηχανικός Αυτοματισμού
6. Φιλιππάκης Γεώργιος, Μηχανικός Δομικών Έργων Τ.Ε.

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς
1 Αφορδακός Γεώργιος, Συνταξιούχος Αστυνομικός
2 Επιτροπάκη Σκυβάλου Μαρία, Ιδιωτική Υπάλληλος
3 Θραψανιώτης Εμμανουήλ, κτηνοτρόφος, Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κριτσάς
4 Κοκκίνης Δημήτριος, Ελεύθερος Επαγγελματίας –Οικοδόμος
5 Μήλας Γεώργιος, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
6 Φιορέτζη- Μασσάρου Άννα, συνταξιούχος υπάλληλος ΙΚΑ, Μέλος του Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν.

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως
1 Κουνάλη Αικατερίνη, Ιδιωτική Υπάλληλος
2 Κοφινάκης Ελευθέριος, συνταξιούχος αυτοκινητιστής
3 Μανουσάκη – Σχοινιωτάκη Βασιλεία, ξενοδοχοϋπάλληλος,
4 Ταμπακάκη Ελένη, ξενοδοχοϋπάλληλος

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου
1 Αστρουλάκη Ανδρουλάκη Αικατερίνη- Επιχειρηματίας
2 Βαμβασάκης Εμμανουήλ- Επιχειρηματίας
3 Βλαχάκης Κωνσταντίνος- Επιχειρηματίας
4 Λαυρεντάκη Ευαγγελία- Ξενοδοχοϋπάλληλος
5 Σουλαδάκη Νικολέτα -Φοιτήτρια Δομικών Έργων
6 Φθενάκης Γεώργιος- Πρόεδρος Τοπικής Κοινότητας Βραχασίου, Επιχειρηματίας

 Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου
1. Ταμπακάκης Στέφανος, Ξενοδοχοϋπάλληλος

Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης
1. Αντωνάκη- Γραφανάκη Μαρία, Βοηθός Ιατρικών Εργαστηριών, Πρόεδρος της τοπικής Κοινότητας Βουλισμένης
2. Μαρκάκης Ιωάννης, Ξενοδοχοϋπάλληλος

Τοπική Κοινότητα Βρουχά
1 Γρηγοράκης Γεώργιος, Ελεύθερος Επαγγελαμτίας
2 Κουναλάκης Χρήστος, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Τοπική Κοινότητα Βρυσσών
1 Βιδάλης Νικόλαος, Ελεύθερος Επαγγελματίας
2 Λεμπιδάκης Εμμανουήλ, Συνταξιούχος, Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Βρυσσών

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων
1 Βιδάκης Μιχαήλ, Βιοτέχνης Δερμάτινων Ειδών
2 Καφφετζάκης Νεκτάριος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
3 Σκουλούδη Χαρίκλεια, Ξενοδοχοϋπάλληλος

 Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων
1. Κοκολάκης Κωνσταντίνος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τοπική κοινότητα Ζενίων
1 Φιορέντζης Νεκτάριος, Επαγγελματίας Οδηγός
2 Χαλκιαδάκης Ευάγγελος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού
1 Αλέξης Εμμανουήλ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
2 Κουρίνος Μιχαήλ, Συνταξιούχος Τραπεζικός Υπάλληλος, Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας καλού Χωριού
3 Μανιαδάκης Νικόλαος, Συνταξιούχος
4 Σκουλούδη Εμμανουέλα- Δέσποινα, πτυχιούχος Νομικής

Τοπική Κοινότητα Καρυδίου
1 Βιδάλη Μαρία, Ξενοδοχοϋπάλληλος

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου
1 Αμαριωτάκης Ανδρέας , Ιδιωτικός Υπάλληλος

Τοπική Κοινότητα Κρούστα
1 Βάρδας Ιωάννης, Φανοποιός
2 Γεροντής Εμμανουήλ, Μηχανικός Αυτοκινήτων
3 Κουρίνου Ειρήνη, Ιδιωτική Υπάλληλος
4 Μουδάτσος Γεώργιος, Δημόσιος Υπάλληλος

Τοπική Κοινότητα Λατσίδας
1 Συλλιγάρδου Μαρία, Συνταξιούχος

Τοπική Κοινότητα Λιμνών
1 Γιαλούρης Μιχαήλ, οικοδόμος- αγρότης
2 Κουνάλης Δημήτριος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
3 Λεμπιδάκη Ζαχαρένια, Υπάλληλος ΟΑΕΔ

Τοπική Κοινότητα Λούμα
1 Μυλωνάκης Στέφανος, Συνταξιούχος Δημοσίου

Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων
1 Τσαγκαράκης Κωνσταντίνος, Αστυνομικός

Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού
1. Φαρσάρης Δημήτριος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τοπική Κοινότητα Πρίνας
1 Καροφυλλάκης Νικόλαος, Σιδηρές κατασκευές- αλουμίνια, Πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Πρίνας
2 Οικονομίδης Νικόλαος, Συνταξιούχος

Τοπική Κοινότητα Σκινιά
1 Κουνάλης Εμμανουήλ, Επιχειρηματίας Εστιάτορας

Τοπική Κοινότητα Φουρνής
1 Τσαγκαράκης Εμμανουήλ, χημικός, ελεύθερος επαγγελματίας

Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου
1 Ανδρουλάκης Κωνσταντίνος, φανοποιός
2 Φρίγκα – Δατσέρη Αλεξάνδρα, Πολιτικός Μηχανικός ΕΜΠ

anim-v-mathisi_250  30-3-kotsov-200 11-6-foroepilisis-104x50 4-11-geseex50
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

29-8-fpa-400-ban