Ο Συνδυασμός της Λαίκης Συσπείρωσης για τον Δήμο Αγίου Νικολάου.

Ο Συνδυασμός της Λαίκης Συσπείρωσης για τον Δήμο Αγίου Νικολάου.
 30-5-europlan-154x53 24-10-zaxarias-anim-114x53 7-11-lift-anim-139x50 11-11-karnagio-73x40 animx130-bueno 30-10-darts-brok-anim
λαική1

 Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λασιθίου συνεδρίασε δημόσια στη Νεάπολη την 3 Μαΐου 2014 για να προβεί στην ανακήρυξη των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων και Συμβούλων και εκπροσώπων των Τοπιών Κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ των εκλογών για την ανάδειξη Δημοτικών Αρχών της 18ης Μάιου 2014.


ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω Συνδυασμούς των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, των συμβούλων των δημοτικών και κοινοτικών κοινοτήτων και των εκπροσώπων των τοπικών κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ για τις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαΐου 2014

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ»

Υποψήφιος Δήμαρχος Πάγκαλος Γεώργιος του Μιχαήλ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)Αβδής Ρωμύλος του Δημητρίου
2)Αδαμάκη Καλλιόπη του Μιχαήλ
3)Βάρδα Νίκη του Ιωάννη
4)Βιδάκη Ανδρονίκη του Γεωργίου
5)Βογιατζή Μαρία του Γεωργίου
6)Δατσέρης Εμμανουήλ του Μάρκου
7)Ζαχαρόπουλος- Οταπασίδης Άλκης του Νικολάου
8)Θεοδώρου Γεώργιος του Σπυρίδωνα
9)Καφφετζάκη Γεωργία του Νικολάου
10)Μακρή Αικατερίνη του Ιωάννη
11)Μάρε Μαργαρίτα του Αζμπί
12)Πάγκαλος Εμμανουήλ του Γεωργίου
13)Παναγιωτακοπούλου Μαρία του Γεωργίου
14)Ράδοβιτς Γεώργιος του Παντελή
15)Σαλβαρίδης Ηλίας του Ιβάν
16)Σγουρός Μιχαήλ του Εμμανουήλ
17)Τσαγκαράκης Γεώργιος του Στερεού
18)Τσαλίκος Γεώργιος του Ελευθερίου
19)Χατζηδάκης Βασίλειος του Γεωργίου
20)Χρυσοστομίδου Γεωργία του Δημητρίου
21)Ψωφάκης Δημήτριος του Σωτηρίου

Εκλογική Περιφέρεια Νεαπόλεως

1)Βρανά Αλκή του Γεωργίου
2)Μηλαθιανακης Δημήτριος του Γεωργίου
3)Περβολαράκης Μάρκος του Μιχαήλ
4)Σισκάκης Θεοφίλης του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Αβδή Μιχαέλα του Ρωμύλου
2)Βιονάζ Γεώργιος- Φλορίντο του Ρέμυ
3)Κλώντζας Εμμανουήλ του Γεωργίου
4)Μουμτζής Γεώργιος του Ιωάννη
5)Μπανάκος Γεώργιος του Νικολάου
6)Μπρόκος Ιωάννης του Γεωργίου
7)Τσαλίκου Ιφιγένεια του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

1)Κυριακάκη Αριστέα του Κωνσταντίνου
2)Φαρσαράκης Ιωάννης του Νικολάου
3)Χουρδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Κοκολάκης Μιχαήλ του Ζαχαρία
2)Σαραντοπούλου – Μαθιουδάκη Ευδοξία του Κωνσταντίνου  
3)Φιλιππάκης Γεώργιος του Ματθαίου

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Βιδάκη Μαρία του Μιχαήλ
2)Σγουρός Γεώργιος του Μιχαήλ
3)Τζανόπουλος Μιχαήλ του Εμμανουήλ

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως

1)Μεθυμάκης Μιχαήλ του Γεωργίου
2)Παπατζανάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
3)Χουρδάκη Αικατερίνη του Γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακκωνιων

1)Μπανάκου Αικατερίνη του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Καφφετζάκης Μιχαήλ του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

1)Γεροντής Δημήτριος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

  1. 1)Αβδή Ειρήνη του Ρωμύλου
anim-v-mathisi_250  30-3-kotsov-200 11-6-foroepilisis-104x50 4-11-geseex50
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

29-8-fpa-400-ban