Ο Συνδυασμός του Σύγχρονου Δήμου

Ο Συνδυασμός του Σύγχρονου Δήμου
 30-5-europlan-154x53 24-10-zaxarias-anim-114x53 7-11-lift-anim-139x50 11-11-karnagio-73x40 animx130-bueno 30-10-darts-brok-anim
sichronos1

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λασιθίου συνεδρίασε δημόσια στη Νεάπολη την 3 Μαΐου 2014 για να προβεί στην ανακήρυξη των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, Συμβούλων των Δημοτικών Κοινοτήτων και Συμβούλων και εκπροσώπων των Τοπιών Κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ των εκλογών για την ανάδειξη Δημοτικών Αρχών της 18ης Μάιου 2014.

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ τους παρακάτω Συνδυασμούς των υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων, των συμβούλων των δημοτικών και κοινοτικών κοινοτήτων και των εκπροσώπων των τοπικών κοινοτήτων του ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ για τις Δημοτικές Εκλογές της 18ης Μαΐου 2014:
 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
«ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΔΗΜΟΣ»
Υποψήφιος Δήμαρχος Κουνενάκης Δημήτριος του Ιωάννη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Νικολάου

1)Ανδριώτης Ιωάννης του Βασιλείου
2)Αρακαδάκης Γεώργιος του Ανδρέα
3)Ατσαλάκης Στερεός του Μιχαήλ
4)Αφορδακός Νικόλαος του Κωνσταντίνου
5)Βιδάλης Ευστάθιος του Δημητρίου
6)Γαλανάκης Γεώργιος του Αλεξάνδρου
7)Γενειατάκης Γεώργιος του Νικολάου
8)Γουλιαρμής Παύλος του Σπυρίδωνος
9)Καφετζάκη-Αλέξη Μαρία του Δημητρίου
10)Κερούλης Μιχαήλ του Γεωργίου
11)Κοϊνάς Γεώργιος του Εμμανουήλ
12)Κουτάντος Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
13)Κούτρας Πασχάλης του Τριαντάφυλλου
14)Κωνσταντόπουλος Αλέξανδρος του Παναγιώτη
15)Μαλλιαρόζη-Γεροντή Καλλιόπη του Γεωργίου
16)Μαμάκη Ιωάννα του Γεωργίου
17)Μπετούρα Μαρία του Ιωάννη
18)Μπουτσάκης Μιχαήλ του Ιωάννη
19)Μπρόκου Μαρία του Μιχαήλ
20)Ντενέκ Λαέρτ του Δημήτρη
21)Ξένος Γεώργιος του Εμμανουήλ
22)Πάγκαλος Νικόλαος του Εμμανουήλ
23)Πελεκανάκης Γεώργιος του Ελπιδοφόρου
24)Σγουρός Μιχαήλ του Γεωργίου
25)Σταυρακάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
26)Ταβλάς Γεώργιος του Εμμανουήλ
27)Τέγου-Βουκυκλάρη Σουζάνα του Θεοδώρου
28)Χριστουλάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Βραχασίου

1)Λασιθιωτάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
2)Μανδελένης Ιωάννης του Ζαχαρία
3)Ροβίθης Χρήστος του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νεαπόλεως

1)Καστελλιανάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
2)Καφφετζάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
3)Κοφινάκης Νικόλαος του Ηλία
4)Κωστάκη – Φούσκη Μαρία του Εμμανουήλ
5)Μενεγάκη Ειρήνη του Μιχαήλ
6)Πολυχρονάκη Γεωργία του Θεόδουλου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Νικολάου

1)Κερούλη Ελένη του Ιωάννη
2)Κουτουλάκη Χαρίκλεια του Μιχαήλ
3)Μακριδάκης Ιωσήφ του Ιωάννη
4)Μπροκαλάκης Ιωάννης του Γρηγορίου
5)Νερατζούλης Γεώργιος του Νικολάου
6)Πετράκης Αντώνιος του Νικολάου
7)Σφακιανάκης Εμμανουήλ του Νικολάου
8)Ταμιωλάκης Αντώνιος του Ευσταθίου
9)Χλωμός Γεώργιος του Στυλιανού

Δημοτική Κοινότητα Ελούντας

1)Ζαφειράκη Μαρία του Γεωργίου
2)Λουκάκης Αντώνιος του Δημητρίου
3)Μαυρικάκης Ευάγγελος του Σταύρου
4)Πουλή Καλλιόπη του Νικολάου
5)Πρατσινάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
6)Φιλιππάκης Γεώργιος του Ευαγγέλου

Δημοτική Κοινότητα Κριτσάς

1)Αφορδακός Γεώργιος του Μιχαήλ
2)Επιτροπάκη Μαρία του Ιωάννη
3)Θραψανιώτης Εμμανουήλ του Ιωάννη
4)Κοκκίνης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
5)Μήλας Γεώργιος του Ιωάννη
6)Φιορέτζη- Μασσάρου Άννα του Γεωργίου

Δημοτική Κοινότητα Νεαπόλεως

1)Κουνάλη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
2)Κοφινάκης Ελευθέριος του Γεωργίου
3)Μανουσάκη – Σχοινιωτάκη Βασιλεία του Μιχαήλ
4)Ταμπακάκη Ελένη του Στυλιανού

Δημοτική Κοινότητα Βραχασίου

1)Αστρουλάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
2)Βαμβασάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
3)Βλαχάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
4)Λαυρεντάκη Ευαγγελία του Γεωργίου
5)Σουλαδάκη Νικολέτα του Γεωργίου
6)Φθενάκης Γεώργιος του Ευριπίδη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Τοπική Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

1)Ταμπακάκης Στέφανος του Εμμανουήλ

Τοπική Κοινότητα Βουλισμένης

1)Αντωνάκη- Γραφανάκη Μαρία του Ιωάννη
2)Μαρκάκης Ιωάννης του Αλκιβιάδη

Τοπική Κοινότητα Βρουχά

1)Γρηγοράκης Γεώργιος του Μιχαήλ
2)Κουναλάκης Χρήστος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Βρυσσών

1)Βιδάλης Νικόλαος του Γεωργίου
2)Λεμπιδάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Έξω Λακωνίων

1)Βιδάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
2)Καφφετζάκης Νεκτάριος του Δημητρίου
3)Σκουλούδη Χαρίκλεια του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Έξω Ποτάμων

1)Κοκολάκης Κωνσταντίνος του Γεώργιου

Τοπική κοινότητα Ζενίων

1)Φιορέντζης Νεκτάριος του Κωνσταντίνου
2)Χαλκιαδάκης Ευάγγελος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Καλού Χωριού

1)Αλέξης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνος
2)Κουρίνος Μιχαήλ του Γεωργίου
3)Μανιαδάκης Νικόλαος του Γεωργίου
4)Σκουλούδη Εμμανουέλα- Δέσποινα του Αριστείδη

Τοπική Κοινότητα Καρυδίου

1)Βιδάλη Μαρία του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Καστελλίου

1)Φούσκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Κρούστα

2)Βάρδας Ιωάννης του Γεώργιου
3)Γεροντής Εμμανουήλ του Μιχαήλ
4)Κουρίνου Ειρήνη του Εμμανουήλ
5)Μουδάτσος Γεώργιος του Νικολάου

Τοπική Κοινότητα Λατσίδας

1)Συλλιγάρδου Μαρία του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Λιμνών

2)Γιαλούρης Μιχαήλ του Γεωργίου
3)Κουνάλης Δημήτριος του Ιωάννη
4)Λεμπιδάκη Ζαχαρένια του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Λούμα

1)Μυλωνάκης Στέφανος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Μέσα Λακωνίων

1)Τσαγκαράκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Νικηθιανού

1)Φαρσάρης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Πρίνας

1)Καροφυλλάκης Νικόλαος του Κανάκη
2)Οικονομίδης Νικόλαος του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Σκινιά

1)Κουνάλης Εμμανουήλ του Μιχαήλ

Τοπική Κοινότητα Φουρνής

1)Τσαγκαράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Χουμεριάκου

1)Ανδρουλάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
2)Φρίγκα – Δατσέρη Αλεξάνδρα του Νικολάου

anim-v-mathisi_250  30-3-kotsov-200 11-6-foroepilisis-104x50 4-11-geseex50
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

29-8-fpa-400-ban